0
0
0
Відгуки:
(0)

MoYu Meilong Double Skewb | Дабл Скьюб МоЮ без наліпок

  • Виробник: MoYu
  • Код товару: 134906
  • Артикул: MF8887
  • Наявність: Очікується

У червні 2020 року MoYu порадували головоломкою з абсолютно новою будовою. Meilong Double Skewb – унікальна гра від китайського виробника у вигляді ск'юба зовні й кубика всередині. Це незвичайна механічна головоломка для тих, хто захоплюється складанням ск'юбів і бажає випробувати свої сили у вирішенні його нових інтерпретацій.

Double Skewb виконаний в кольоровому пластику, зроблений з якісних матеріалів і відрізняється м'якою роботою механізму. Це головоломка розміром 56 мм, вагою 86 грамів здивує незвичайною конструкцією. А матова поверхня ск'юба подарує приємні тактильні відчуття й забезпечить хорошу фіксацію гри в руках.

Це ск'юб з унікальною будовою і новим принципом збірки. При обертанні зовнішніх деталей, кубик всередині теж змінюється, що ускладнює процес вирішення і змушує задуматися про незвичайні переміщення деталей. Тут потрібно задіяти нові формули, так як належить зібрати одночасно дві головоломки.

Double Skewb порадує досвідчених куберів і колекціонерів, стане відмінним придбанням для розвитку логіки, абстрактного й математичного мислення. Це незвичайна головоломка випущена в бюджетній лінійці Meilong, що робить її максимально доступною.

Купити ск'юб можна, зробивши замовлення сайті або, подзвонивши за вказаним номером телефону. Менеджер онлайн-магазину проконсультує Вас і допоможе з оформленням покупки.

Характеристики
Вид Механічні головоломки
Возрастная группа Від 6 років
Країна виробник Китай
Тип Ск'юби та скваери
Наявність магнітів без магнітів
Покриття без наліпок | stickerless
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.