0
0
0
Відгуки:
(0)

MoFangJiaoShi Gift Packing stickerless | Подарунковий набір головоломок MoYu (пірамідка, мегамінкс, ск'юб, сквайр) без наліпок

  • Виробник: MoYu
  • Код товару: 16458
  • Артикул: MF9305
  • Наявність: Очікується

MoYu – популярний бренд по виготовленню механічних головоломок. Виробник радує шанувальників своїми новинками та презентує унікальний набір.

У комплект головоломок входять:

  1. Пірамідка Рубіка 3x3 MoYu Pyraminx. Вона легко контролюється, має покращену будову, м'яке та плавне обертання.
  2. Сквайр MoYu SQ-1. Незвичайний куб, який дивує своєю конструкцією. Складається з різних геометричних фігур: прямокутників, трикутників, квадратів. Володіє тихим обертанням і оснащений сучасним механізмом.
  3. Мегамінкс MoYu MF. Володіє м'яким обертанням, хорошою швидкістю й відмінним углорізом. Має виступи, завдяки яким головоломка зручніше фіксується в руках.
  4. Ск'юб MoYu Skewb. Головоломка з інноваційними технологіями та новим механізмом. Він легкий, «м'який», добре контрольований та прекрасно ріжучий кути.

Кожна механічна гра виготовлена з якісного кольорового пластику всередині та зовні. Поставляється в яскравій подарунковій упаковці з інструкціями до кожної головоломки. Це прекрасний варіант для підготовки до змагань та ідеальний подарунок цінителям логічних загадок.

Для того, щоб купити набір головоломок від MoYu, подзвоніть за номером телефону, що бачите на екрані, або скористайтеся формою онлайн-замовлення. Наш консультант передзвонить для підтвердження покупки й обговорення деталей.

Характеристики
Вид Механічні головоломки
Возрастная группа Від 6 років
Країна виробник Китай
Тип Набори головоломок
Наявність магнітів без магнітів
Покриття без наліпок | stickerless
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.