0
0
0
Відгуки:
(0)

Неокуб - 216 кульок 5 мм кольоровий | Neocube color 216 pcs 5 mm

  • Виробник: Neocube
  • Код товару: 100576
  • Наявність: Очікується

Neocube – магнітний конструктор, що виготовляється в багатьох варіаціях. Ми пропонуємо Вашій увазі класичний неокуб з 216 п’яти міліметрових кольорових кульок.

Ця гра – прекрасне проведення часу. Адже з магнітних кульок можна зробити найрізноманітніші фігури без деталей для з’єднання. Кулі надійно кріпляться один до одного силою магнітного поля. Поставляється неокуб в металевому боксі та виконаний в шести яскравих кольорах. Спочатку кульки складені в куб.

Головоломка неокуб не тільки красива, але й достатньо цікава. Завдяки яскравому забарвленню, поєднуючи форму й колір, можна відтворити унікальні 3D фігури. Це захопливе та заспокійливе заняття, творча й монотонна робота, яка дає відпочити мозку.

Купити кубик з магнітних кульок – означає отримати естетичне задоволення, випробувати фантазію, абстрактне мислення та просто провести вільний час в процесі, що захоплює. Для того, щоб купити куб, подзвоніть за номером телефону, що бачите на екрані, або скористайтеся формою онлайн-замовлення. Наш консультант передзвонить для підтвердження покупки й обговорення деталей.

Характеристики
Вид Нео-куби
Возрастная группа від 12 років
Країна виробник Китай
Наявність магнітів з магнітами
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.