0
0
0
Відгуки:
(1)

QiYi MofangGe Pentacle Cube black | Головоломка Пентакль чорний

  • Виробник: QiYi MoFangGe
  • Код товару: 17386
  • Артикул: MFG2011
  • Наявність: Очікується

Pentacle Cube – унікальна колекційна механічна головоломка від QiYi для тих, хто любить складні завдання. Ця гра формою та обертанням нагадує класичний кубик 3x3.

Пентакль виконаний в чорному пластику й прикрашений кольоровими флуоресцентними наліпками. На кожній стороні куба деталі оформлені у вигляді зірки, вписаної в коло. Це не просто красивий малюнок, а частина головоломки. Тут обертаються грані й кола з зірками. Щоб вирішити задачу, потрібно зібрати пентакль за кольорами та формою.

Незважаючи на складну будову й механізм, головоломка має хороше та приємне обертанням з гідним углорізом. Це унікальна модель механічної гри, що порадує кожного колекціонера, спідкубера й цінителя незвичайних загадок. Pentacle Cube розміром 60 мм і вагою 127 г поставляється в подарунковій упаковці від бренду.

Купити Pentacle Cube – означає отримати естетичне задоволення, випробувати логічне мислення, уяву й спритність рук. Замовте гру онлайн або за вказаним телефоном. Наш менеджер оперативно проконсультує Вас.

Характеристики
Вид Механічні головоломки
Возрастная группа Від 6 років
Країна виробник Китай
Тип Унікальні
Наявність магнітів без магнітів
Покриття чорний (з наліпками) | black
Відгуки (1)
Гена Кива
Гена Кива
16.11.2020
Головоломку брал товарищу на подарок. Очень презентабельно выглядит в прозрачной колбе. Подарком остался доволен, я рад.