0
0
0
Відгуки:
(0)

QiYi Rubik's Snake 48 pcs green | Змійка Рубіка 48 елементів зелена

  • Виробник: QiYi
  • Код товару: 135553
  • Наявність: Очікується

Змійка Рубіка – захоплива механічна головоломка, що не втрачає своєї популярності. Представлена ​​на ринку багатьма виробниками та відрізняється кількістю деталей та кольором.

Пропонуємо до Вашої уваги зелену змію Рубіка з 48 елементів китайської компанії QiYi MoFangGe. Головоломка зроблена з щільного пластику без запаху, а деталі з'єднані міцним пружинним механізмом. Така конструкція дозволяє витримувати постійні повороти та вигини.

Цікава й проста в будові змійка Рубіка складається з 48 деталей, які повертаються на 90 градусів. Це дає можливість складати велику кількість різних фігур. Rubik’s Snake цікава гра для будь-якого віку. Це хороший спосіб розвитку інтелектуальних здібностей та просторового мислення, чудова можливість випробувати творчий потенціал.

Елементи головоломки повертаються плавно та легко, але при цьому надійно фіксуються спеціальним механізмом. Тому навіть дитина зможе зібрати фігуру без особливих зусиль. Завдяки своїй простоті та цікавості, конструктор «Змійка» порадує любителів механічних головоломок будь-якого віку.

Купити змійку Рубіка 48 можна, зробивши замовлення на сайті або, подзвонивши за вказаним номером телефону. Менеджер онлайн-магазину проконсультує Вас та допоможе з оформленням покупки.

Характеристики
Вид Механічні головоломки
Возрастная группа Від 6 років
Країна виробник Китай
Тип Змійки Рубіка
Наявність магнітів без магнітів
Покриття без наліпок | stickerless
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.