0
0
0
Відгуки:
(2)

YuXin Timer V1 + StackMat | Комплект Таймер + мат для спідкубінгу

  • Виробник: Yuxin
  • Код товару: 100160
  • Наявність: Очікується

Для тих, хто вирішив серйозно зайнятися спідкубінгом або вже досяг результатів у швидкісній збірці кубика Рубіка, важливо мати такі аксесуари, як мат і таймер.

Бренд YuXin підкорив багатьох куберів якісними головоломками, ну а тепер радує шанувальників спеціальним набором для спідкубінгу.

В комплекті:

  1. Мат для спідкубінгу YuXin V1. Килимок призначений для захисту кубика від пошкоджень при падінні. Щоб швидше зафіксувати зупинку часу на секундомірі, куб часто кидають на мат. При його відсутності головоломка буде дряпатись та втратить свій зовнішній вигляд.
  2. Таймер для швидкісної збірки YuXin V1. Секундомір допоможе оцінити свої сили, а функція запису покаже час збірок для порівнювання результатів. Дані на дисплеї допоможуть зробити аналіз і зрозуміти, в якому випадку вийшло вирішити головоломку краще.

Спідкубінг стає все популярнішим, на швидкість збирають діти й дорослі. Тому мат для спідкубінгу з таймером – необхідні аксесуари для кожного власника кубика. Це не тільки можливість перевірити свій рівень, але й безпека головоломки.

Купити таймер для спідкубінгу і мат YuXin V1 – означає захистити кубик Рубіка від пошкоджень, випробувати свої сили та спритність рук. Замовте комплект онлайн за вказаним телефоном. Наш менеджер оперативно проконсультує Вас.

Характеристики
Вид Аксесуари
Возрастная группа Від 6 років
Країна виробник Китай
Тип Таймери і мати
Відгуки (2)
Кирилл Тигинян
Кирилл Тигинян
17.10.2020
Здравствуйте. Всё хорошо, спасибо.
Бойко Станислав
Бойко Станислав
17.10.2020
К таймеру претензий нет, не глючит всё ок Коврик стыкуется плотно по размеру как раз удобно лёг на стол.