0
0
0
Відгуки:
(1)

Змійка Рубіка 48 елементів червона | MoYu Magic Snake Cube red

  • Виробник: MoYu
  • Код товару: 132925
  • Артикул: iMY9812
  • Наявність: Очікується

«Змійка» - популярна головоломка, створена Ерне Рубіком для самих маленьких і не тільки. Це цікава іграшка, яка розвиває просторове й абстрактне мислення, пам'ять та фантазію.

Magic Snake від виробника MoYu складається з 48 елементів на шарнірах. Кожна деталь змії Рубіка повертається вліво й вправо на 90 градусів, що дає можливість скласти понад сто видів різних фігур. Це нескладна головоломка, яку інтуїтивно зберуть діти й дорослі. А яскравий дизайн червоного кольору, надійний і якісний механізм з фіксацією при поворотах привернуть увагу дитини й зроблять конструктор «Змійку» улюбленою іграшкою. Ця головоломка прекрасний варіант для розвитку розумових здібностей та розваги.

Magic Snake Cube дозволяє власникам гри проявити свою творчість, адже завдяки 48 рухомим блокам нові фігури можна складати хоч кожен день. Змійка – головоломка не тільки для дітей, а й для дорослих, які люблять проводити час за роздумами. Іграшка тренує уяву й моторику рук, вчить орієнтуватися в схемах і правильно застосовувати їх незалежно від віку.

Купити змійку Рубіка Magic Snake Cube – означає отримати естетичне задоволення, випробувати уяву й спритність рук. Замовте гру онлайн, або за вказаним телефоном. Наш менеджер оперативно проконсультує Вас.

Характеристики
Вид Механічні головоломки
Возрастная группа Від 6 років
Країна виробник Китай
Тип Змійки Рубіка
Наявність магнітів без магнітів
Покриття без наліпок | stickerless
Відгуки (1)
Даша
Даша
07.01.2021
Ребёнок в восторге. Конструкция довольно прочная, за две недели активного использования ничего не отлетело и не заскрипело )