0
0
0
Відгуки:
(1)

Дзеркальний кубик Фішера | MoYu MoFangJiaoShi Fisher Cube silver

  • Виробник: MoYu
  • Код товару: 134153
  • Артикул: iMF8833
  • Наявність: Очікується

Вирішення механічних головоломок – корисне й цікаве заняття для дітей та дорослих. Це процес, який сприяє поліпшенню пам'яті, підвищенню інтелекту, розвитку логіки, координації, абстрактного мислення й наполегливості.

Кубик Фішера – гра у вигляді куба, що створена на основі класичного куба 3x3. Цей винахід Тома Фішера випускає знаменитий бренд MoYu, який порадував фанатів не однією дзеркальною головоломкою.

Гібридний куб, завдяки своїй конструкції, може приймати різні форми. Цей дзеркальний кубик Рубіка 3x3 зроблений з якісного пластику та має плавне й м'яке обертання.

Кубик Фішера має незвичайну конструкцію: кути – це центри ребер, а ребра – це кути. Щоб вирішити задачу, доведеться управляти не кольорами, а розміром елементів, вміти повертати центри та використовувати фантазію. Також для вирішення головоломки потрібно бути знайомим з принципом й алгоритмами збірки стандартного куба 3x3.

Для того, щоб купити дзеркальний кубик Рубіка, подзвоніть за номером телефону, що бачите на екрані, або скористайтеся формою онлайн-замовлення. Наш консультант передзвонить для підтвердження покупки й обговорення деталей.

Характеристики
Вид Механічні головоломки
Возрастная группа Від 6 років
Країна виробник Китай
Тип Дзеркальні
Наявність магнітів без магнітів
Покриття чорний (з наліпками) | black
Відгуки (1)
Захар
Захар
08.01.2021
думав, що цей кубик буде легше зібрати ніж кольоровий. але на практиці це не так. пройшов тиждень з моменту покупки - зібрати поки що не виходить. дякую магазинові за швидку доставку.