0
0
0
Відгуки:
(1)

Змійка Рубіка 60 елементів синя | MoYu Magic Snake Cube blue

  • Виробник: MoYu
  • Код товару: 132926
  • Артикул: iMY9813
  • Наявність: Очікується

Популярна головоломка, створена Ерне Рубіком, підкорить дітей та дорослих. Magic Snake – гра, що розвиває просторове й абстрактне мислення, уяву й моторику рук.

Ми пропонуємо для вибору змійку Рубіка від китайського бренду MoYu, яка виконана в синьому кольорі й складається з 60 елементів. Кожна деталь змії Рубіка повертається вліво і вправо на 90 градусів, що дає можливість скласти безліч різних фігур. Це нескладна головоломка, яку зберуть діти та дорослі, завдяки інтуїції й схемами. Яскравий дизайн, надійний і якісний механізм з фіксацією при поворотах привернуть увагу дитини та зроблять конструктор улюбленою іграшкою. Ця головоломка прекрасний варіант для розвитку та розваги.

Magic Snake Cube дозволяє власникам гри проявити своє творчі здібності, адже завдяки 60 рухомим блокам, нові фігури можна складати кожен день. Змійка - головоломка для дітей та дорослих, які люблять проводити час за вирішенням логічних ігор. Іграшка тренує пам'ять та фантазію, вчить орієнтуватися в схемах і правильно застосовувати їх незалежно від віку.

Для того, щоб купити змійку Рубіка Magic Snake Cube, подзвоніть за номером телефону, що бачите на екрані, або скористайтеся формою онлайн-замовлення. Наш консультант передзвонить для підтвердження покупки й обговорення деталей.

Характеристики
Вид Механічні головоломки
Возрастная группа Від 6 років
Країна виробник Китай
Тип Змійки Рубіка
Наявність магнітів без магнітів
Покриття без наліпок | stickerless
Відгуки (1)
Павел Валерьевич
Павел Валерьевич
06.01.2021
Заказал внучке по её просьбе. Теперь порой сам собираю различные фигуры. Качество исполнения приятно удивило.