Як зробити воду для Ебру

Як зробити воду для Ебру

Все просто! У наборі для малювання поставляється лоток, який необхідно заповнити водою, після чого в неї додається сік рослини ендеміка гевени, який виступає в ролі згущувача. Його необхідно наполягати 10-12 годин перед використанням.

Вода для Ебру завжди є сумішшю зі звичайної води і якогось природного згущувача. Так, в інших наборах лоток заповнюють порошком ірландських морських водоростей (каррагинана), шаром не менше 2,5 см, після чого заливають водою і настоюють протягом 6-8 годин.

Завжди обов'язково читайте інструкцію, яка поставляється разом з набором - там завжди описується технологія приготування розчину для малювання.

Загущувач для Ебру

У магазинах загущувач для Ебру продається в трьох станах:

  • порошок;
  • рідкий концентрат для розведення;
  • готовий розчин для малювання.

Загущувач зазвичай являє собою рідкий концентрат для розведення, однієї баночки загустителя в середньому вистачає на 11 літрів розчину. Рекомендовані пропорції: 12,5 мл загустителя на 1 л теплої води. Розчин необхідно ретельно перемішувати 15-20 хвилин. Після замішування рідини необхідно дати відстоятися 10-12 годин. Загущувач повинен вийти прозорим і без грудок.

НАБІР Ебру ARTDECO
Пропонуємо Вашій увазі оригінальний набір для Ебру виробництва Туреччини. Наш набір містить все необхідне для створення Ваших перших малюнків: фарби, пензлик, шило, готовий розчин для малювання, лоток, в якому відбувається сам процес малювання.
Детальніше
НАБІР Ебру ARTDECO
Рекомендуємо прочитати
27.10.2019
Якими фарбами малюють на воді
Якими фарбами малюють на воді
Фарби для Ебру і сумінагаші використовуються нерозчинні, завдяки чому вони особливим чином розтікаються по поверхні води. Кольори для фарб отримують від різних природних ..
27.10.2019
Як зробити воду для Ебру
Як зробити воду для Ебру
Все просто! У наборі для малювання поставляється лоток, який необхідно заповнити водою, після чого в неї додається сік рослини ендеміка гевени, який виступає в ролі згущу..
27.10.2019
Ебру на тканини
Ебру на тканини
Перенести малюнок Ебру на тканину досить просто в домашніх умовах. У наборі ArtDeco фарба для малювання на воді відмінно пристає до багатьох матеріалів, зберігаючи при ць..
Viber Viber Telegram WhatsApp info@zhi-shi.ua Зворотній дзвінок