Ебру на тканини

Ебру на тканини

Ебру на тканини: як перенести?

Перенести малюнок Ебру на тканину досить просто в домашніх умовах. У наборі ArtDeco фарба для малювання на воді відмінно пристає до багатьох матеріалів, зберігаючи при цьому яскравість і насиченість кольорової палітри.

Перенесення на тканину здійснюється удвох. Головне - опускати тканину на водне полотно одночасно. Сушити можна де завгодно, наприклад, на столі, підклавши під тканину папір, яка вбере в себе надлишки вологи.

Потім тканину потрібно ретельно пропрасувати, ненадовго замочити і сполоснути у воді з додаванням мильного розчину і крапельки оцту. Таким чином закріплюється малюнок і змивається висохлий загущувач.

Перенесення Ебру на різні поверхні

Крім тканини малюнок на воді Ебру можна перенести на такі поверхні, як:

  • папір;
  • дерево;
  • емаль.

Перенесення на папір - основний процес, який дозволяє зафіксувати малюнок на пам'ять. Процес дуже простий - необхідно, поєднавши кути листа з кутами водного полотно, акуратно відпускаємо лист в розчин, щоб він акуратно опустився на дно. Це найважливіше - не можна просто кинути лист!

Досить буде 3-5 секунд, щоб малюнок відбився на аркуші. Акуратно візьміть папір по кутах, проведіть по краю лотка для видалення надлишків води. Можете не переживати, що фарба змаститься!

Краї листа зручно підчіплювати з горизонтальною боку - для аркушів формату А4, або з вертикальної - для аркушів формату А3.

Сушити папір можна практично на будь-якій поверхні. Після сушіння малюнок слід пропрасувати зі зворотної сторони, завдяки чому папір придбає рівність і пружність. Іншим варіантом вирівнювання готового малюнка є прес з книг, наприклад.

Об'ємні вироби необхідно обережно опускати в розчин, після чого - переміщати по всьому малюнку, не зупиняючись на одному місці. Це дозволить перенести практично весь малюнок з поверхні води на об'єкт - Ебру покриває поверхню своєрідною плівкою.

НАБІР Ебру ARTDECO
Пропонуємо Вашій увазі оригінальний набір для Ебру виробництва Туреччини. Наш набір містить все необхідне для створення Ваших перших малюнків: фарби, пензлик, шило, готовий розчин для малювання, лоток, в якому відбувається сам процес малювання.
Детальніше
НАБІР Ебру ARTDECO
Рекомендуємо прочитати
27.10.2019
Якими фарбами малюють на воді
Якими фарбами малюють на воді
Фарби для Ебру і сумінагаші використовуються нерозчинні, завдяки чому вони особливим чином розтікаються по поверхні води. Кольори для фарб отримують від різних природних ..
27.10.2019
Як зробити воду для Ебру
Як зробити воду для Ебру
Все просто! У наборі для малювання поставляється лоток, який необхідно заповнити водою, після чого в неї додається сік рослини ендеміка гевени, який виступає в ролі згущу..
27.10.2019
Ебру на тканини
Ебру на тканини
Перенести малюнок Ебру на тканину досить просто в домашніх умовах. У наборі ArtDeco фарба для малювання на воді відмінно пристає до багатьох матеріалів, зберігаючи при ць..
Viber Viber Telegram WhatsApp info@zhi-shi.ua Зворотній дзвінок