Якими фарбами малюють на воді

Якими фарбами малюють на воді

Хто почав малювати по воді фарбами?

Давнє мистецтво малювання на воді виникло колись в Індії і отримало своє поширення в районі сучасної Туреччини. Традиційно даний метод нанесення фарб називають Турецьким мармурування.

Крім того, на воді малювали в Японії, там це називається сумінагаші. Дана техніка передбачає використання для малювання води і туші. Всі найвидатніші твори класичної японської школи живопис до XII століття створювалися в техніці сумінагаші.

Техніка малювання Ебру

Фарба наноситься на поверхню води продовгуватими трубочками. Для особливо тонкої роботи використовуються шпильки. Для того, щоб освоїти техніку на аматорському рівні - досить просто пробувати.

Сьогодні малювання в техніці Ебру - поширене розвага для творчо активних дорослих і дітей. Головне, використовувати заздалегідь підготовлені набори, дотримуючись описаних правил. Або, якщо ви самі готуєте розчин і фарби - уважно читати всі інструкції і експериментувати!

Якими фарбами малюють на воді?

Малюнки в Ебру створюються не в звичайній воді, а з додаванням природного згущувача. У наших комплектах використовується сік рослини ендеміка гевени. З його додаванням вода набуває своєрідну в'язкість.

Фарби для Ебру і сумінагаші використовуються нерозчинні, завдяки чому вони особливим чином розтікаються по поверхні води. Кольори для фарб отримують від різних природних речовин, наприклад - бичачої жовчі або скипидару.

Використовувані для фарбування пігменти стійкі до ультрафіолету. Їх можна купити у вигляді оксидних і органічних пігментних фарб в порошкоподібному вигляді або подрібнених пігментів в кремової консистенції.

Купити фарби для Ебру можна як окремо, так і в складі комплектів, де представлені всі необхідні інгредієнти і інструменти для малювання на воді.

НАБІР Ебру ARTDECO
Пропонуємо Вашій увазі оригінальний набір для Ебру виробництва Туреччини. Наш набір містить все необхідне для створення Ваших перших малюнків: фарби, пензлик, шило, готовий розчин для малювання, лоток, в якому відбувається сам процес малювання.
Детальніше
НАБІР Ебру ARTDECO
Рекомендуємо прочитати
27.10.2019
Якими фарбами малюють на воді
Якими фарбами малюють на воді
Фарби для Ебру і сумінагаші використовуються нерозчинні, завдяки чому вони особливим чином розтікаються по поверхні води. Кольори для фарб отримують від різних природних ..
27.10.2019
Як зробити воду для Ебру
Як зробити воду для Ебру
Все просто! У наборі для малювання поставляється лоток, який необхідно заповнити водою, після чого в неї додається сік рослини ендеміка гевени, який виступає в ролі згущу..
27.10.2019
Ебру на тканини
Ебру на тканини
Перенести малюнок Ебру на тканину досить просто в домашніх умовах. У наборі ArtDeco фарба для малювання на воді відмінно пристає до багатьох матеріалів, зберігаючи при ць..
Viber Viber Telegram WhatsApp info@zhi-shi.ua Зворотній дзвінок